2026 yılı 7 Kasım itibarıyla, Taipei saatiyle 07:55'te, 642 küçük ve orta ölçekli Tayvan şirketi (sermaye NT$5 milyar altında) Ekim ayı gelir raporlarını yayımladı. Xinbaba (欣巴巴) yıllık büyümede +2,381,850% ile lider olurken, Tairui (台睿) aylık kazançlarda +1,886.3% ile en üst sırada yer aldı.
7 Kasım Grubu En İyi Performans Gösterenler
Rapor veren 642 şirket arasında, en yüksek yıllık gelir büyümesi gösteren ilk üç şirket şunlardır:
- Xinbaba (欣巴巴) – İnşaat malzemeleri sektörü: NT$333 milyon gelir, +2,381,850% Yıllık
- Jusheng (鉅陞) – İnşaat malzemeleri sektörü: NT$799 milyon gelir, +16,853.5% Yıllık
- Yijun Environmental Technology (益鈞環科) – Yeşil enerji sektörü: NT$670,000 gelir, +1,721.6% Yıllık
Aylık gelir büyümesinde en iyi üç şirket şunlardır:
- Sanfa Real Estate (三發地產) – İnşaat malzemeleri sektörü: NT$74.49 milyon gelir, +1,845.9% Aylık
- E&E (億而得) – Yarı iletken sektörü: NT$55.16 milyon gelir, +1,073.2% Aylık
- Hesheng Technology (合聖科技) – İletişim sektörü: NT$2.95 milyon gelir, +570.2% Aylık
Ekim Ayı Kümülatif Gelir Liderleri
Kümülatif Ekim başvuruları (toplam 642 şirket) yıllık gelir büyümesi %25'in üzerinde olan 275 şirket ve yıllık gelir düşüşü %20'nin altında olan 77 şirket gösterdi.
Yıllık performans gösteren ilk beş şirket:
- Xinbaba (欣巴巴) – NT$333 milyon, +2,381,850% Yıllık
- Jusheng (鉅陞) – NT$799 milyon, +16,853.5% Yıllık
- Yijun Environmental Technology (益鈞環科) – NT$670,000, +1,721.6% Yıllık
- Huashang Biomedical (華上生醫) – Biyoteknoloji sektörü: NT$1.34 milyon, +934.9% Yıllık
- Jiefa Technology (擷發科) – Yarı iletken sektörü: NT$12.91 milyon, +610.9% Yıllık
Aylık performans gösteren ilk beş şirket:
- Tairui (台睿) – Biyoteknoloji sektörü: NT$8.54 milyon, +1,886.3% Aylık
- Sanfa Real Estate (三發地產) – NT$74.49 milyon, +1,845.9% Aylık
- E&E (億而得) – NT$55.16 milyon, +1,073.2% Aylık
- Hesheng Technology (合聖科技) – NT$2.95 milyon, +570.2% Aylık
- eMemory (力旺) – Yarı iletken sektörü: NT$726 milyon, +309.3% Aylık
Sermaye Büyüklüğüne Göre Gelir Büyümesi Dağılımı
Sermayesi NT$1–5 milyar arasında olan şirketler için:
- 106 şirket: Yıllık ≥ +25%
- 80 şirket: Yıllık ≥ 0%
- 31 şirket: Yıllık < 0%
- 55 şirket: Yıllık ≤ -20%
Sermayesi NT$1 milyar altında olan şirketler için:
- 169 şirket: Yıllık ≥ +25%
- 99 şirket: Yıllık ≥ 0%
- 63 şirket: Yıllık < 0%
- 55 şirket: Yıllık ≤ -20%
SSS
Ekim ayında en yüksek yıllık gelir büyümesini bildiren Tayvan küçük ölçekli hisse senedi hangisidir?
Xinbaba (欣巴巴), NT$333 milyon Ekim geliri ile +2,381,850% yıllık büyüme bildirmiştir.
7 Kasım 2026 itibarıyla kaç Tayvan küçük ölçekli şirket Ekim ayı gelirini bildirmiştir?
Sermayesi NT$5 milyar altında olan 642 şirket, 7 Kasım 2026'da Taipei saatiyle 07:55'te Ekim ayı gelir raporlarını sunmuştur.